Obserwatorzy

czwartek, 12 lipca 2012

Już jestem

Prawo Sattingera:
Każde urządzenie będzie działać lepiej, jeżeli włożysz wtyczkę do gniazdka.

Należałoby jednak dodać, że nie wtedy, kiedy co noc są burze z potężnymi wyładowaniami atmosferycznymi - wtedy to urządzenie na pewno odmówi posłuszeństwa.

Co prawda według prawa Murph'ego - komputer służy do tego aby ułatwić ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał, ale skoro już ją mam, to mógłby mi jej nie utrudniać.

Mam nadzieję, że ani potęga natury, ani złośliwość rzeczy martwych, nie będzie mi więcej zakłócać kontaktu z Wami. Mam do nadrobienia zaległą lekturę u Was, ale obiecuję, że wszystko dokładnie przeczytam.

Teraz będę się chwalić - wygraną u Talibry, u której wstrzeliłam się w 100.000 odwiedziny i w nagrodę otrzymałam 3 dorodne sadzonki pierwiosnków, które już rosną w moim ogródku.


Również Talibra - mam do Niej szczęście :) - wyróżniła mój blog nagrodą PRIX, za którą bardzo serdecznie dziękuję.


Prowadzenie bloga to doskonały relaks, a taka zabawa to wspaniały przerywnik, dlatego przekazując ją dalej, nagradzam tym wyróżnieniem następujące osoby:


które powinny przekazać nagrodę nie więcej niż 10 innym osobom. Miłej zabawy :))

13 komentarzy:

 1. A ja myślałam ,że wyjechałaś gdzieś na wakacje bez dostępu . Zazdroszczę tych pierwiosnków od Talibry i gratuluję wstrzelenia się.Nadrabiaj te zaległości bo zupełnie nie wiem co Ci kwitnie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wakacje mój ślubny nie rusza się bez laptopa, to i dostęp gdzieś by się znalazł, niestety to tylko sprzęt, a pierwiosnki na pewno ślicznie zakwitną wiosną:)
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Gratuluje Ci nagrody ,piękna sprawa.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję bardzo:-) ja, jak maszka, wpadłam zobaczyć, gdzie to byłaś na wakacjach... ja byłam, teraz też muszę nadrabiać:-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawie opowieści są na Twoim blogu, dlatego nagroda trafia w dobre ręce:)
   Niestety to nie były wakacje, szkoda:)
   Pozdrawiam

   Usuń
 4. Nie było Cię, więc pomyślałam, że jesteś na jakimś wypoczynku, a to nie ta przyczyna braku wiadomości od Ciebie. Gratuluję obu nagród, to miłe wygrywać lub być nominowanym do nagrody. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed wyjazdem zapewne bym się z Wami pożegnała, a tak nie zdążyłam przesłać żadnej informacji. Za gratulacje bardzo dziękuję:)
   Pozdrawiam

   Usuń
 5. Cieszę się, że wszedł w magicznym ogrodzie. Przez blogu kursu. Patrzyłem, co masz jest piękny Boni przyjaciel pies. Myślę, Labrador. Ten rodzaj psów lubię najbardziej. Z poważaniem, Piotr.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że wszedł w magicznym ogrodzie. Przez blogu kursu. Patrzyłem, co masz jest piękny Boni przyjaciel pies. Myślę, Labrador. Ten rodzaj psów lubię najbardziej. Z poważaniem, Piotr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa:)
   Pozdrawiam

   Usuń
 7. Dziękuję za wyróżnienie i dopiero teraz odbieram. Ale wcale nie narzekam, bo mogłam znowu zobaczyć piękne kwiaty a te lilie są przepiękne! pozdrawiam :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to mówią - co się odwlecze to nie uciecze:)
   Cieszę się, że już jesteś:)
   Pozdrawiam

   Usuń